Sledujte nás na sociálních sítích.

Pamlsky pro kočky a psy

Perritosnacks s.r.o.

Nabízíme široký sortiment pamlsků pro pejsky a kočky. Vyrábíme privátní značky pro tuzemský i zahraniční trh. Pamlsky také vyvážíme do ostatních zemí Evropské Unie.

Při vývoji vlastních receptur spolupracujeme s poradci na výživu. 

Hlavní důraz klademe na poctivý výběr nejkvalitnějších vstupních surovin od ověřených dodavatelů. Mezi naše TOP produkty patří sušená masa pro psy a kočky. Maso sušíme horkým vzduchem. Jedná se o šetrný proces výroby, který zachová živiny a aroma.

Snažíme se o nejlepší poměr kvality a ceny. Zárukou kvality naší značky Perrito Snacks je certifikace výrobce v systému řízení jakosti ISO 9001, certifikace v systému environmentálního managementu ISO 14001 a zavedení systému HACCP.

Naše produkty netestujeme na laboratorně chovaných zvířatech.

Certifikáty a kontroly

Pamlsky, které vyrábíme prochází pravidelnými kontrolami v laboratořích ALS a SVU.

ISO 9001 systém řízení kvality

ISO 9001 je nejpoužívanější norma pro řízení jakosti.

ISO 14001 certifikace

Certifikace v systému environmentálního managementu systém.

Systém HACCP

Systém kontroly pro bezpečnost potravin, identifikující kritické body výroby.

Historie firmy

Náš příběh

1999
IMG_7120

Náš první pes a internetový obchod

Pořídili jsme si prvního společného pejska – labradora Brixe. V této době jsme se začali hodně zajímat o výživu. Čím pejska krmit, aby co nejlépe prospíval a byl zdravý. Ale také čím ho odměňovat.

V tomto roce spouštíme jako jedni z prvních specializovaný internetový obchod s chovatelskými potřebami v České republice. Domácností, které využívali počítač s internetem bylo tehdy velmi malé procento.

2008
zalozeni-perritosnacks

Založení firmy Perrito Snacks s.r.o..

V roce 2008 zakládáme společnost Perrito Snacks s.r.o.. Naším cílem je vyrábět a dodávat pamlsky pro psy a kočky. Pamlsky, které vynikají kvalitou a vyváženým obsahem živin. Pamlsky, kterým žádný domácí chlupáč neodolá.

2011

Obchody s chovatelskými potřebami

V roce 2011 otevíráme postupně několik obchodů s chovatelskými potřebami. V této době jsme výhradní dovozci německé značky superprémiového krmení pro psy a kočky do České republiky. Spolupracujeme s italskou firmou, která vyrábí přepravky, klece a pelíšky pro domácí mazlíky.

2014
DJI_0006

Kupujeme provozovnu v Zásmukách

V roce 2014 kupujeme prostory bývalého zámeckého pivovaru v Zásmukách, jehož historie spadá až do 17. století. Po základní rekonstrukci objektu zahajujeme výrobu pamlsků.

2021

Prodej kamenných prodejen

V roce 2020 až 2021 prodáváme naše kamenné prodejny obchodnímu partnerovi a dále se chceme věnovat výhradně výrobě kvalitních pamlsků pro psy a kočky.

2023
IMG_0060

Výroba pamlsků pro kočky a psy

V současnosti nabízíme široký sortiment pamlsků pro pejsky a kočky. Vyrábíme privátní značky pro tuzemský i zahraniční trh. Pamlsky také vyvážíme do ostatních zemí Evropské Unie.